Фірми для сватання в Старокостянтинів Україна

The Main service center provide paid and free services within the competence of the Ministry of Interior.
Table of contents

м. Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1а (ТСЦ МВС № ) | Головний сервісний центр МВС України

Вшанування пам'яті жертв Голокосту Перегляди administrator 27 січня року делегація виконавчого комітету міської ради на чолі з міським головою Миколою Мельничуком Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 22 січня року в приміщенні Старокостянтинівської міської ради відбулось позачергове засідання комісії з  питань техногенно-екологічної Робоча нарада з старостами Старокостянтинівської міської тер… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 18 січня року в приміщенні управління освіти відбулась робоча нарада за участю міського голови Миколи Мельничука Мітинг щодо зниження тарифів на комунальні послуги Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 15 січня у Старокостянтинові біля приміщення виконавчого комітету міської ради відбувся мітинг ініційований громадською організацією "Конституційно-правовий Нарада з керівниками комунальних підприємств Перегляди administrator За участю міського голови Миколи Мельничука та керівників комунальних підприємств міста відбулася нарада з питання готовності Голови громад Хмельниччини проти підвищення тарифів на комун… Перегляди administrator Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук взяв участь у онлайн-засіданні голів громад-членів АМУ в Хмельницькій області.

Відбулася робоча нарада Перегляди administrator 7 січня року в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулася робоча нарада за участю міського Вітання міського голови Миколи Мельничука з Новим роком… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення   читати більше. Передача Вифлеємського Вогню Миру Старокостянтинівській місь… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 28 грудня українська скаутська організація "Пласт Старокостянтинів" завітала до Старокостянтинівської міської ради та передала міському голові Продовження засідання робочої групи Перегляди administrator 16 грудня відбулося продовження засідання робочої групи з питань підготовки проєкту Регламенту Старокостянтинівської міської ради VIII Відбулося засідання робочої групи Перегляди administrator 15 грудня в приміщенні управління освіти відбулося засідання робочої групи з питань підготовки проєкту Регламенту Старокостянтинівської Прес-конференція «Туристичні можливості Старокостянтинівсько… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 15 грудня року у замку князів Острозьких відбулася прес-конференція "Туристичні можливості Старокостянтинівської міської територіальної громади Зустріч міського голови з колишніми сільськими головами Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 8 грудня року в приміщенні управління освіти відбулася зустріч міського голови Миколи Мельничука з колишніми Придбання спецтехніки для комунального підприємства Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 8 грудня року комунальне підприємство "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" отримало нового та сучасного екскаватора-навантажувача.

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування Перегляди Відділ інформаційного забезпечення Шановні депутати, члени виконавчого комітету міської ради,посадові особи місцевого самоврядування!

Старокостянтинів

Очищення каналізаційних колекторів вулиць міста Перегляди Відділ інформаційного забезпечення 19 листопада року  на замовлення комунального  ремонтно-будівного шляхового підприємства  ТОВ "ВКТ-Ремсервіс"  виконало гідродинамічне  очищення самопливних Обговорено співпрацю щодо будівництва, ремонту та утримання … Перегляди administrator 17 листопада року міський голова Микола Мельничук зустрівся з директором ДП Хмельницької обласної служби місцевих Зустріч міського голови з виробниками сільськогосподарської … Перегляди administrator 13 листопада року в приміщенні управління освіти з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулася зустріч Продовжується обробка дезінфікуючими засобами територій міст… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення Багато днів у нашому місті проводиться дезінфекція хлорним розчином "Бланідас " територій з масовим перебуванням скупченням У січні громадяни подали 13 тис.

Уряд та міські голови дійшли згоди в питанні тарифів на тепл… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення Тарифи на опалення та гаряче водопостачання до кінця опалювального сезону в Україні не підвищуватимуть. Збережемо шпилькові насадження Перегляди Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою Збережемо шпилькові насадження   Наближаються новорічні та різдвяні свята. Привітання міського голови християн західного обряду з Різдв… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення Дорогі краяни, християни західного обряду! Розпорядження міського голови оприлюднене за посиланням читати більше.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу ст… Перегляди Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми поводження з побутовими відходами Старокостянтинівської міської територіальної громади на роки       Повна назва документа державного планування: проєкт Програми Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки … Перегляди Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми поводження з побутовими відходами Старокостянтинівської міської територіальної громади на роки       1.

Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів Перегляди Управління економіки      Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради організатор перевезень на підставі протоколу засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування від Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу ст… Перегляди administrator ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного  та соціального розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади на рік.

Державна податкова служба України інформує Перегляди Відділ інформаційного забезпечення Зберігайте дистанцію — звітуйте дистанційно! Про проведення в місті екологічно-освітньої акції, присвячен… Перегляди Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою Про проведення в місті екологічно-освітньої акції, присвяченої Дню вторинної переробки З метою підвищення рівня соціальної відповідальності з питань благоустрою та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, залучення уваги учнівської молоді  та громадськості міста На Хмельниччині розпочато фінансування пенсійних виплат Перегляди Відділ інформаційного забезпечення читати більше.

Відбудеться засідання комісії з формування списку народних з… Перегляди Відділ інформаційного забезпечення Повідомляємо, що 19 жовтня року о 10 год. Асоціація міст України інформує АМУ підтримує ініціативу Мінрегіону щодо повернення архітектурно-будівельного контролю на місця Міністерство Фонд соціального страхування України інформує Після зняття обмежень ФССУ направив млн грн на фінансування Передпроектні пропозиції та презентація проекту парку 29 серпня року в залі управління освіти відбулась презентація На Хмельниччині розпочато фінансування пенсійних виплат квіт… 02 квітня року головним управлінням Пенсійного фонду України в Небезпечні іграшки Конфлікти XXI сторіччя показали, що безпілотна авіація — це ефективна Я маю право Інформування громадян про їхні права та можливості їх захисту Інформаційна та кібербезпека в сучасному світі: досвід СБУ   Контррозвідка в сфері інформаційної безпеки в період гібридної війни Інформаційні спецоперації У сепаратистів нова забава: ловля на живця!

Кошти Фонду соціального страхування України ходять за людино… З 01 січня року діє новий Порядок направлення застрахованих Доступні споруди для людей з інвалідністю читати більше. Юридичні аспекти захисту прав та свобод громадян України за …   В наш час, коли транспортна система настільки розвинена, що за КП "Тепловик" у році виконало підрядних робіт для сторонніх організацій на суму 1 млн грн та для свого підприємства на суму За участю міського голови Миколи Мельничука та керівників комунальних підприємств міста відбулася нарада з питання готовності служб до погіршення погодних умов.

Шановні друзі, продовжую ознайомлювати вас з роботою комунальних підприємств Старокостянтинівської ОТГ по забезпеченню належних умов проживання мешканців сільс Так, сьогодні, 12 січня було ліквідовано прорив водогону в селі Григорівка. Аварійною бригадою Старокостянтинівського міськводоканалу директор Мороз І. Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук взяв участь у онлайн-засіданні голів громад-членів АМУ в Хмельницькій області. Під час зібрання обговорили найактуальніше питання — підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Обговорювали питання щодо дотримання додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з запобігання поширення на території Старокостянтинівської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID відповідно протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Email or Phone Password Forgot account? See more of Старокостянтинів офіційний on Facebook. Log In. Forgot account?

Not Now. Information about Page Insights Data. Старокостянтинів офіційний Yesterday at AM ·. Старокостянтинів Старокостянтинівська міська рада Старокостянтинів офіційний Starokostyantyniv.

м. Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1а (ТСЦ МВС № 6844)

Старокостянтинів офіційний January 31 at PM ·. Ессенська, 2 блок, 4 або на електронну адресу info teplovik.


  • Навігаційне меню.
  • сайти знайомств з людьми в Рені Україна;
  • веб-сайт підключення Камянець-Подільський Україна.
  • домогосподарки швидкісних побачень поблизу Сокаль Україна?
  • право знайомств Алушта Україна.

За підсумками фінансово-господарської діяльності 9 місяців року підприємство отримало збиток у розмірі ,0 тис. Причинами збитковості підприємства є різкий ріст цін на складові вартості тарифів та несвоєчасне відшкодування різниці вартості в тарифах на теплову енергію з бюджету. КП «Тепловик» має встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів крім населення відповідно до рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від Відповідно до «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від N, із змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від З січня р.

Ціна на природний газ складатиме ,00 грн.


  • Старокостянтинів — Вікіпедія!
  • додатки для знайомств Тетіїв Україна;
  • Відкритий реєстр юридичних осіб, без капчі та реєстрації.
  • підключити поруч Боярка Україна?
  • знайомства з полісом в Ямпіль Україна.

При розрахунку встановленого тарифу підприємством закладено ціну на природний газ в розмірі 4 ,49 грн. Враховуючи подальший ріст цін на електроенергію та газ, а також введення з Інші складові тарифу на теплову енергію, що враховані у структурі чинних тарифів, не переглядаються. Згідно ст. Зауваження та пропозиції по суті питань, від фізичних та юридичних осіб приймаються до год. Розрахунок коригування тарифу на постачання теплової енергії для будинку по вул.

Попова 6. Розрахунок коригування тарифу на виробництво теплової енергії для будинку по вул. Розрахунок коригування тарифу на теплову енергію для будинку по вул. Розрахунок коригування тарифу на виробництво теплової енергії. Розрахунок коригування тарифу на транспортування теплової енергії. Розрахунок коригування тарифу на постачання теплової енергії.

Розрахунок коригування тарифу на теплову енергію. Структура тарифів на послугу постачання гарячої води. Директор                                                                                       О. Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради. КП «Тепловик» повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку гарячої води за адресою: вул. Вартість встановлення вузла комерційного обліку гарячого водопостачання          ,52 гривень з ПДВ. Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку виходячи із розстрочення їх сплати протягом 5 років в квартал 16,54 гривень з однієї квартири з ПДВ.

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку проводиться на окремий розрахунковий рахунок і кошти використовуються лише для цілей лічильника гарячого водопостачання. Доводимо до Вашого відома, що Ви можете самостійно обладнати будівлю вузлом вузлами комерційного обліку гарячої води в установленому законодавством порядку і відповідно внески за встановлення Вам нараховані не будуть. Відповідь на повідомлення просимо надавати КП «Тепловик» за такими реквізитами: м. Ессенська 2, блок 4. Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку виходячи із розстрочення їх сплати протягом 5 років в квартал 19,30 гривень з однієї квартири з ПДВ.

Вартість встановлення вузла комерційного обліку гарячого водопостачання           ,52 гривень з ПДВ. Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку виходячи із розстрочення їх сплати протягом 5 років в квартал 22,71 гривень з однієї квартири з ПДВ. Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів крім населення by admin. Таким чином за рік з рахунку «Внески за обслуговування лічильників» та «Внески за заміну лічильників» витрачено коштів на суму ,3 грн.

Працювати на благо громади міста в рамках чинного законодавства Ми і надалі будемо повідомляти Вас,  про витрату коштів, виконання робіт з повагою КП «Тепловик».